Video: Viļķenes pagasta sporta spēles 2015

Video: Himnas goda diena

No events to display.

iekš Kultūra, Sākums / 2017. gada 18. marts

Tikšanās ar novada vadību

0

Lai Limbažu novada iedzīvotājus informētu par aktualitātēm novadā, paveiktajiem, uzsāktajiem un plānotajiem projektiem, kā arī atbildētu uz iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem, Limbažu novada pašvaldības Domes vadība, kā ik gadu, aicina iedzīvotājus uz tikšanos!
Viļķenes pagastā ļaudis tiek aicināti 4. aprīlī
16.00 Vitrupē, Vitrupes bibliotēkā,
17.30 Viļķenē, Viļķenes kultūras namā

iekš Sākums, Sports / 2017. gada 16. marts

Basketbolā medaļu birums

0

Ar turnīriem 6 grupās noslēgušās 3 novadu pamatskolu basketbola sacensības. Labi rezultāti šogad viļķeniešiem.
1. vieta un zelta medaļas 8.- 9. klašu meiteņu komandai: Agate Vigija Lošina, Paula Beatrise Bečere, Keita Paula Gūtmane, Krista Kristiāna Zeiļuka un Kitija Beāte Lošina.
1. vieta arī 6.- 7. klašu meitenēm: Benita Cine, Krista Elza Čuličoka, Līga Daunaroviča, Sannija Meisija Ērmane, Ieva Klusa, Betija Ķezbere, Laura Melisa Kraujiņa un Katrīna Šņore.
1. vieta 4.- 5. klašu zēniem: Markuss Zvīnis, Markuss Mareks Miķelsons, Matīss Cinis, Reinis Melderis, Markuss Sutkēvičs, Mārtiņš Dreiblats, Roberts Kauliņš un Daniels Sola.
1. vieta 4.- 5. klašu meitenēm: Agija Zeiļuka, Evija Mieze, Kristīne Burkēviča, Dace Taimiņa, Kristīne Kudrjavceva, Ance Zeidmane un Laura Čakste.
2. vieta un sudraba medaļas 6.- 7. klašu zēniem: Roberts Bogdānovs, Elvis Gūtmanis, Valts Maurītis, Toms Barkovskis, Salamans Severs Hmeļinskis, Edgars Maurītis, Dainis Taimiņš un Markuss Zvīnis.
5. vieta 8.- 9. klašu zēniem: Dāvis Burkēvičs, Andis Haritonovs, Dāvis Nāzars, Ralfs Kostjuņiks, Reinis Matīss Sniedzītis, Marks Ozoliņš, Elvis Gūtmanis un Valts Maurītis.
Nākošais būs pamatskolu volejbola turnīrs 21. martā 10.00 Viļķenes sporta hallē.

iekš Sports / 2017. gada 23. februāris

“Dzirnavas” samaļ

0

Izspēlēts tradicionālais Viļķenes volejbola turnīrs, kausi un diplomi pasniegti, tagad šeit- rezultāti:

  1. vieta – “Dzirnavas”: Ričards Bušs, Elmārs Savickis, Atis Antons, Nellija Tinusa, Everita Eglīte, Toms Jānis Eglītis.
  2. vieta – “Ezeriņi”: Ieva Ērmane, Matīss Ērmanis, Agija Popmane, Anna Diāna Jansone, Kristaps Rantiņš, Aleksis Freibergs, Agris Lazdiņš, Vilnis Jēgers.
  3. vieta – “z/s Robeži”: Mārcis Gailums, Artis Latkovskis, Mārcis Laiviņš, Uldis Hildebrants, Anete Hildebrante, Evija Krūmiņa.
  4. vieta – “Attīstība plus”: Mareks Čakste, Ingus Kukuts, Jānis Zālītis, Nils Noriņš, Elizabete Tekenberga, Signe Kronberga, Ģirts Zeiļuks.
  5. vieta – “Briežu gatve 7”: Evija Cine, Armands Cinis, Rolands Cinis, Līva Kalniņa, Ritvars Bērziņš, Niks Zeidmanis.
    Paldies tiesnešiem, visiem dalībniekiem par cīņassparu un aizraujošām spēlēm!