pagastsvetki

Video: Viļķenes pagasta svētki 2014

muzeju_nakts

Video: Muzeju nakts

iekš Sākums, Sports / 2014. gada 12. jūlijs

BUB sacensību rezultāti

2

Viļķenes pagasta sporta spēles 201422.jūnijā Viļķenes pagasta svētku rezultāti ugunsdzēsēju organizētajās sacensībās.

Ugunsdzēsēju speciālā aizsargtērpa uzvilkšana uz laiku.

1. vietā Nils Noriņš
2. vietā Ieva Jēgere
3. vietā Mareks Čakste

Burkānu rīvēšana un tenisa bumbiņu pārnēšana ar salmiņu piesūcot, no glāzes uz glāzi
1. vietā Zane Balode
2. vietā Aira Oreniša
3. vietā Baiba Čakste

12 kg smaga zābaka mešana tālumā.
1. vietā Vilnis Jēgers
2. vietā Gatis Šmits
3. vietā Kristaps Rantiņš

Ūdens pārnešana no spaiņa spainī.
1. vietā Arta Plūme
2. vietā Edgars Runcis
3. vietā Žanete Akmentiņa

Kopējais dalībnieku skaits visās šajās disciplīnās bija ap 70 vīriešu konkurencē un 60 dāmu, liels paldies “Viļķenes BUB” vīriem par izturību un tiesnešu darbu visas dienas garumā.

Informāciju iesūtīja Arnis Zvīnis

iekš Sākums, Sports / 2014. gada 27. jūnijs

Viļķenes vasaras sporta spēļu 2014 rezultāti

0

Makšķerēšana (līdz 16 g. v.) – 4 dalībnieki

  1. Paula Sokolova 2,090 kg
  2. Markuss Zvīnis 1,175
  3. Māris Ristamecs 0,470

Makšķerēšana (16+) – 7 dalībnieki

  1. Dzintars Lielmanis 2,440 kg
  2. Gatis Krūmiņš 2,350
  3. Jānis Zālītis 2,085

Bumbiņas mešana (150g) – 9 dalībnieces

  1. Dārta Lūse 43,08 m
  2. Sintija Višņevska 33,87
  3. Kristīne Krilova 32,83

Granātas mešana (700g) – 8 dalībnieki

  1. Jānis Rozenbergs 53,62 m
  2. Reinis Rozenbergs 47,82
  3. Kristaps Janitens 47,49

100 m skrējiens  - 4 dalībnieces

  1. Arta Plūme 15,16 s
  2. Agate Vigija Lošina 15,54
  3. Emīlija Paula Krogzeme 15,86

100 m skrējiens – 6 dalībnieki

  1. Rolands Cinis 12,70 s
  2. Kristaps Janitens 13,05
  3. Jānis Bricis 13,32

Tāllēkšana – 6 dalībnieces

  1. Arta Plūme 3,90 m
  2. Undīne Kreitūze 3,41
  3. Kitija Tipa 3,30

Tāllēkšana – 7 dalībnieki

  1. Kristaps Janitens 5,55 m
  2. Mareks Čakste 5,05
  3. Nauris Pētersons 4,66

Lodes (4 kg) grūšana – 8 dalībnieces

  1. Marta Treimane 8,95 m
  2. Maija Plūme 7,70
  3. Ilze Brokāne 7,40

Lodes (7,257 kg) grūšana – 7 dalībnieki

  1. Igo Ažuks 10,81 m
  2. Jurģis Graudiņš 9,35
  3. Toms Jānis Eglītis 9,20

Dārts (šautriņu mešana) – 57 dalībnieki

  1. Edgars Kasparsons 42 punkti
  2. Jānis Zālītis 39
  3. Kristaps Skujiņš 37

Dārts – 18 dalībnieces

  1. Anete Fridberga 20
  2. Inta Tarasova 18
  3. Anete Hildebrante 17

Strītbols – 3 komandas

  1. “Raduspēks”- Kitija Tipa, Arta Plūme, Maija Plūme;
  2. “Skabargas” – Ieva Jēgere, Digna Kalniņa, Anna Kalniņa;
  3. “Smaidīgās” – Anete Hildebrante, Laima Anna Dalbiņa, Everita Eglīte.

Strītbols – 8 komandas

  1. “Krogzeme” – Edgars Kasparsons, Kristaps Svētiņš, Edgars Danga, Jānis Bricis;
  2. “Šmita kungs” – Gatis Šmits, Jānis Romancāns, Kaspars Kreišmanis, Elvijs Āboltiņš;
  3. “Vēži” – Helvijs Hrapāns, Jānis Rudzītis, Kristers Kukulis.

Bīčvolejbols – 8 komandas

  1. “Melones” – Dārta Lūse, Undīne Kreitūze;
  2. “IevDign” – Ieva Jēgere, Digna Kalniņa;
  3. “Aizupīte”- Edīte Ozola, Anita Pizele.

Bīčvolejbols – 24 komandas

  1. “K M”- Kaspars Kreišmanis, Matīss Miklāvs;
  2. “Nelaimīgais soliņš” – Nauris Pētersons, Jurģis Graudiņš;
  3. “Vilcējs” – Kristaps Rantiņš, Jānis Miklāvs.

Futbols 5:5 – 8 komandas

  1. “Mana mīļākā komanda” – Aleksis Freibergs, Rolands Cinis, Armands Cinis, Toms Zvīnis, Ivo Zeidmanis, Jānis Zvirgzdiņš, Mareks Čakste;
  2. “Pāle” – Jurģis Graudiņš, Nauris Pētersons, Agnis Šteinbergs, Oskars Beitiks, Igo Ažuks, Gunārs Mednis, Dāvis Beitiks;
  3. “Krogzeme” – Raitis Ķezbers, Andris Krogzems, Edgars Kasparsons, Kristaps Svētiņš, Edgars Danga, Jānis Bricis.

iekš Sākums, Sports / 2014. gada 25. jūnijs

Pirmajā Optimisti.lv spēka trīscīņā uzvar pālietis un viļķenietis

0
Viļķenes pagasta sporta spēles 2014

Niks Zeidmanis Optimisti.lv spēka trīscīņā 2014

22.jūnijā Viļķenes pagasta svētkos pirmo reizi Viļķenes sporta notikumu vēsturē tika rīkotas sacensības spēka trīscīņā, kuras organizēja Optimisti.lv. Dalībnieki sacentās trīs spēka disciplīnās- roku saliekšana balstā guļus ar plaudēšanu, pievilkšanās un riepas velšana minūtes laikā. Trīscīņā izaicinājumu viens otram meta desmit dalībnieki.

Roku saliekšana balstā guļus ar plaudēšanu vislabāk veicās Kristapam Svētiņam un Jānim Rozenbergam, kuri “noplaudēja” pa 40 reizēm. Pievilkšanā spēcīgākais izrādījās pālietis Igo Ažuks, kurš pievilkās 30 reizes, bet smago traktora riepu minūtes laikā 19 reizes apvēla Kristaps Svētiņš. Trīscīņas kopvērtējumā spēcīgākie izrādījās Igo Ažuks un Jānis Rozenbergs, bet trešajā vietā Kristaps Svētiņš.

Paldies visiem dalībniekiem.  Tiekamies pēc gada vēl stiprāki! Foto no spēka trīscīņas skatīt galerijā “Viļķenes pagasta sporta spēles 2014″.

speka_triscina

Optimisti.lv spēka trīscīņa 2014. Rezultāti.