Video: Viļķenes pagasta sporta spēles 2015

Video: Himnas goda diena

iekš Sākums, Sports / 2017. gada 9. aprīlis

Pirms pēdējā posma

0

Viļķenes novusa čempionāta 7. posmā kungiem:

  1.  Agris Dubults,
  2. Arnis Kalniņš,
  3. Andis Ērmanis.

Dāmām:

  1. Ilva Zvirgzdiņa,
  2. Agija Zeiļuka,
  3. Dace Balode.

Viļķenes galda tenisa čempionāta 7. posmā:

  1. Aivars Balodis,
  2. Mārtiņš Anševics,
  3. Salvis Legzdiņš.

Pēdējie – 8. posmi – notiks 6. maijā – novuss 10.00, bet galda teniss 15.00.

Novusa rezultāti

Tenisa rezultāti

Tenisa rezultāti

iekš Sākums, Sports / 2017. gada 3. aprīlis

Volejbolistiem pusfināls

0

Izskaņai tuvojas OC Limbaži rīkotais volejbola čempionāts vīriešu komandām. Šosezon 6 vienības izspēlēja 2 apļus un šonedēļ 4 labākās tiekas pusfinālos līdz 2 uzvarētiem mačiem.

Vienā pārī spēkojas “Aloja” un “Sikspārņi”, bet otrā- “Pāle” ar “Viļķeni”. Mūsējie šovakar – pirmdien – kaimiņu pagasta sporta zālē piekāpās ar 0:3. Otrā spēle notiks sestdien, 8. aprīlī, 17.00 Viļķenes sporta hallē. “Viļķenei” noteikti jāuzvar, lai būtu 3. spēle (Pālē). Aicinu atbalstītājus ar trokšņiem un skaļām balsīm!

iekš Kultūra, Sākums / 2017. gada 18. marts

Tikšanās ar novada vadību

0

Lai Limbažu novada iedzīvotājus informētu par aktualitātēm novadā, paveiktajiem, uzsāktajiem un plānotajiem projektiem, kā arī atbildētu uz iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem, Limbažu novada pašvaldības Domes vadība, kā ik gadu, aicina iedzīvotājus uz tikšanos!

Viļķenes pagastā ļaudis tiek aicināti 4. aprīlī:

  • 16.00 Vitrupē, Vitrupes bibliotēkā,
  • 17.30 Viļķenē, Viļķenes kultūras namā

iekš Sākums, Sports / 2017. gada 16. marts

Basketbolā medaļu birums

0

Ar turnīriem 6 grupās noslēgušās 3 novadu pamatskolu basketbola sacensības. Labi rezultāti šogad viļķeniešiem.

1. vieta un zelta medaļas 8.- 9. klašu meiteņu komandai: Agate Vigija Lošina, Paula Beatrise Bečere, Keita Paula Gūtmane, Krista Kristiāna Zeiļuka un Kitija Beāte Lošina.
1. vieta arī 6.- 7. klašu meitenēm: Benita Cine, Krista Elza Čuličoka, Līga Daunaroviča, Sannija Meisija Ērmane, Ieva Klusa, Betija Ķezbere, Laura Melisa Kraujiņa un Katrīna Šņore.
1. vieta 4.- 5. klašu zēniem: Markuss Zvīnis, Markuss Mareks Miķelsons, Matīss Cinis, Reinis Melderis, Markuss Sutkēvičs, Mārtiņš Dreiblats, Roberts Kauliņš un Daniels Sola.
1. vieta 4.- 5. klašu meitenēm: Agija Zeiļuka, Evija Mieze, Kristīne Burkēviča, Dace Taimiņa, Kristīne Kudrjavceva, Ance Zeidmane un Laura Čakste.
2. vieta un sudraba medaļas 6.- 7. klašu zēniem: Roberts Bogdānovs, Elvis Gūtmanis, Valts Maurītis, Toms Barkovskis, Salamans Severs Hmeļinskis, Edgars Maurītis, Dainis Taimiņš un Markuss Zvīnis.
5. vieta 8.- 9. klašu zēniem: Dāvis Burkēvičs, Andis Haritonovs, Dāvis Nāzars, Ralfs Kostjuņiks, Reinis Matīss Sniedzītis, Marks Ozoliņš, Elvis Gūtmanis un Valts Maurītis.

Nākošais būs pamatskolu volejbola turnīrs 21. martā 10.00 Viļķenes sporta hallē.