iekš Video / 2009. gada 2. janvāris

Video, kuri mudināja veidot jaunu mājaslapu

3

Sen senos laikos, kad Juris (security) laimēja videokameru, sākās mūsus sviesta filmēšanas ēra. Lai vecie video kaut kur saglabātos, tad salikšu visus šajā rakstā. Centīšos par katru ko pastāstīt, ja atcerēšos.

Boxboarding (garums – 16 min 35 sek)

Vienu vakaru sēžot pie Tomiņa un skatoties šo filmu, izdomājām paši sameistarot ko līdzīgu. Veidošanas process aizņēma aptuveni 2 nedēļas. Korpusam tika izmantota ledusskapja kartona kaste, par ritošo daļu strādāja 2 Ripo dēļi un viens skrituļslidu pāris. Skatamies video!

Videomateriāls pazudis arhīvos.

Spoku medības (garums – 9 min 50 sek)

2008. gada sākumā, kad vēl aktīvi skatījāmies šausmu filmas, tika uzfilmēts mūsu pašu spoku video. Redzams, ka tipchaka’m labi padodas tēlot azartisko gidu. Neko vairāk nestāstīšu.

Rūdītie elementi (garums – 2 min 5 sek)

Nezinu, kur un kad kaut ko šādu izdomājām. Filmas rozīnīte – PAPA virpuļrokas.

TWIX – tavas laimes garša (garums – 1 min 53 sek)

Šis video tika filmēts priekš Twix konkursa. Kā jau vienmēr viss tika darīts pēdējā brīdī. Piektdien pēc stundām nopirku vairākus TWIX batonus un sarunāju bariņu uz “Grančām”. Filmēšanas, protams, nenotika bez staprgadījumiem. Pirmkārt, videokamera nebija uzlādēta un baterija pietieka padsmit minūtēm. Otrkārt, nebija izdomāts nekāds sižets, viss “nahaļavu” uz vietas.

Interesanti, ka lecienu no kraujas sākumā gribēja izpildīt pa īstam nevis samontēt. Vienīgais, kurš to spēja izdarīt bija Kriš. Paldies Arnim (cīnītājam) par statīvu.

Mazas, zaļas vardīte (garums – 2 min 54 sek)

Vienīgais foršais, kas man patīk šajā video, ir tas, ka pirmie iesvētījām “Grančas” pirms 2008. gada vasaras 26. aprīlī, kad ledus tik tikko bija nokusis.

Mazas, brūnas vardītes (garums – 3 min 52 sek)

Šeit izbaudam grants karjeru piedāvātās ērtības ar relaksējošu dubļu peldi. Mācība, ko saņēmu montējot video – nekad nedod Tomiņam filmēt bez statīva.

C-WALK ON DA BRIDGE (garums – 2 min 36 sek)

Šī filmiņa tapa pavisam nejauši. Sēžot uz veca tilta, uzliku uz telefona skanēt šo dziesmu. Tomiņš sāka rādīt savu skillu c-walkā (tas bija laiks, kad stilīgi bija tie kas tā mācēja).

El Mundo – Chacarron Macarron (garums – 4 min 45 sek)

Video tapa drīz pēc C-WALK ON DA BRIDGE. Abas lomas tēlo Tominš.

(
Warning: Use of undefined constant first_name - assumed 'first_name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hcucbbze/public_html/optimisti/wp-content/themes/oklubs/single.php on line 29
Kārlis
Warning: Use of undefined constant last_name - assumed 'last_name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hcucbbze/public_html/optimisti/wp-content/themes/oklubs/single.php on line 29
Rozenbergs)

Esmu Optimistu kluba tehniskais urķis. Brīvo laiku aizpildu ķimerējoties ar mājaslapu veidošanu vai skraidot riņķī ar videokameru. Mans blogs - drinkits.optimisti.lv

Diskusijas (3)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

  1. tipchhhh19/01, plkst. 19:46

    Rūdītie elementi visnotaļ pozitīvi)))

  2. NILLY FNATIC08/02, plkst. 14:21

    Likas ka te dejotaajam naw zobu El Mundo – Chacarron Macarron

  3. jeyman26/02, plkst. 15:53

    mjā, tas uz kulčai jumta bij zvērā

Komentē rakstu!