iekš Bez tēmas / 2009. gada 13. janvāris

Ikdienišķā kaka, jebšu dienas gaita

6

Nu jau sāku savu 2. ierakstu savā blogucī. Šodien diena pagāja vienā haļavā, 1. pāris (RTK profesionālajā vidusskolā nav stundu, bet ir pāri, kas sastāv no 2 akadēmiskajām stundām (2x40min) un to laikā tiek ņemts 1 priekšmets) pagāja sēžot iekš MS Excel un kaut ko nedaudz padarot, nepārtraukti bazarējot ar krekeri un vēl dažiem labiem pacaniem.

2. pāris – datu bāzes – šis priekšmets sākās pēc jaunā gada un šodien bija tikai 3. pāris, bet vismaz tikām pie kompjiem. Žēl, ka tajā klasē nogriezts internets un nav pat LANa, tā kā draugos pasēdēt nevarēja un karogu LANā uzspēlēt nesanāca. Nācās vien iekš MS Access taisīt datubāzes par Ilzēm Eglītēm un viņu adresēm un tālruņa numuriem. Bet za to ātri uzšāvu, dabūju 8 un jau pēc pirmajām 40 minūtēm tinos uz kojām pusdienu pārtraukumā.

3. pāris – datorsistēmu ekspluatācija un apkope [btw arī šī mācība parādījās tikai pēc jaunā gada]. Šis priekšmets un pats pasniedzējs Zagorskis ir fascinējošs (lauzu galvu, kā šis vārds pareizi rakstās). Učuks atkal stāstīja par saviem mugurkauliem, kaut kādu ķīniešu dakteri un meditāciju. Beigās lika visiem piecelties kājās, aizvērt acis un iestaipīt muskuļus, t.i. iztēloties, ka tev priekšā ir siena un mēģināt to ar spēku grūst prom no sevis. No malas varētu būt diezgan labs skats.

Pēc izstaipīšanās nāca 4. pāris – datorsistēmu uzbūve un komplektācija. Visai interesants priekšmets, skolotājs Zariņš arī nav zemē metams. Viss kruta. Krauze pierādīja, ka var apraut 0,5L “Sprite” pudelei apraut vītni. Šajā stundā sapratu, ka mana profesija nemaz nav tik atšķirīga no automehāniķiem, jo učuks no barošanas bloku tēmas pārgāja uz UPS un tad jau aizgāja par kaut kādiem dīzeļiem un logu šķidrumiem, kas ziemā salst vai nesalst. Pārim bija jābeidzas tikai pirms pāris minūtēm, bet pasniedzējam bija jāiet gatavot kaut kādas eksāmenu biļetes, tāpēc 80 minūšu vietā nosēdējām kādas 20 minūtes.

Nu tas tā nedaudz par šīsdienas gaitām. Domājams, ka katru dienu jau nerakstīšu, ko daru. Tagad pēc šī pentera uzrakstīšanas klāt pielikšu vienu makten jauku dziesmiņu. Tad gan jau noskatīšos kārtējo seriāla “X-Files” epizodi (pagaidām esmu ~2. sezonas beigās).

[audio:http://www.optimisti.lv/wp-content/uploads/2009/01/tasty-soundz-pres-elektromeistars-elektromeistars-radio-izgriezums.mp3]

( )

Diskusijas (6)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

 1. NILLY FNATIC13/01, plkst. 12:00

  Shito iedrukāt____

 2. cinitajs13/01, plkst. 12:01

  ohh, šīt.. media not found 🙁

 3. RaCeeJs13/01, plkst. 12:24

  Tas miljons.com tīri norm 🙂

 4. tomy9113/01, plkst. 12:34

  Man te bišķi nets gļuko + nācās audio pluginu ielikt. Tagad viss puslīdz normāli.

 5. empty13/01, plkst. 13:01

  Kaapec diskoteka shitadus neliek? ^^

 6. tomy9113/01, plkst. 13:25

  Būtu 100% uzlicis, ja tas gabals būtu uz to laiku iznācis, a šis 2 nedēļas tik pa pasauli vazājas.

Komentē rakstu!