iekš Bez tēmas / 2009. gada 13. janvāris

Nāc un dabū vēl, vāverītes mātes darītāj.

3

Kā jau jūs visi nojautāt, virsraksts sastāv no amerikāņu rapcore grupas (hed) P.E. dziesmas Renegade divām rindiņām. Paldies sirmajam vecim debesīs, ka tā nav pirmā dziesma un tās nav pirmās divas rindiņas un šajā teikuma nebūt nebija jāsaskata sarkasms.
Pēc šī patīkamā ieraksta sākuma jums bija jāsaprot, ka šis ūberforšais ievads ir veltīts jau minētās grupas jaunajam albumam New World Orphans, kurš iznāk tieši….. pareizi puisīt ar nazi galvas kausā… 13. janvārī.
Vakar gāju gulēt ar maza bērna prieku pirms Ziemassvētkiem un pamodos ar Kristofora Kolumba meklēšanas azartu, jo cerēju, ka tās būs milzīgas pūles sameklēt šo albumu. Ja man tas būtu izdevies caur grūtu darbu un sviedriem, es sevi uzsistu uz pleca un uzsauktu aliņu, vismaz no rīta man bija tāda ideja. Naivi manā vecumā. Tad nu es plašajā globājā timeklī metos ar galvu pret priekšu, bet atdūros ar seju pret akmeņiem, jo draugi pirāti, jau bija pacentušies nopludināt manu mīlestības objektu. No beer today 🙁 Interesentiem, legāli nozagt varat iekš izohanta.
Dziesmas kas obligāti jānoklausās – Renegade un Stay Ready. Nemēģināšu pat auģsuplādēt uz šī servera, jo pārāk negribas izaicināt likteni. Tiešām nevēlos, lai rīt no rīta pie drinkita un tomija gultām stāv vīri melnā ar nenormāli neglītiem zobiem un britu akcentā saka: „Oi, Mai, You’re comming with us!”
Un salīdzinoši mazsvarīgs jaunums šodienai – Krievija pārtrauc gāzes piegādi Eiropai.

(Arnis Kalviškis)
Vien no jaunākajiem [R.I.P.] biedriem.

Diskusijas (3)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

  1. tipchhhh13/01, plkst. 14:02

    nebūtu jau sūdīgi, ka tomiju savāktu 😀 Pat būtu priecīgs)) nu par drinkitu vēl varētu padomāt)))

  2. drinkits13/01, plkst. 15:34

    Viņi jau Tomijam kojas neatrastu. 😀 Paņēmu to albumu no pirātu līča. Šiem jau torrents bijis sagatavots 1. janvārī un tiklīdz dabūjušu noripot, tā torrentam seederu parādījušies.

  3. cinitajs13/01, plkst. 16:02

    briti ir uzmācīgi kā vells.. viņi atrastu jebko 🙂

Komentē rakstu!