iekš Bez tēmas / 2009. gada 5. februāris

Prasi vecajam indiānim Skrejošajam Vilkam, Kurš Tagad Neatteiktos No Hamburgera

0

Sveiki mani uzticīgie ienīdēji.
Sāku ar šādiem vārdiem, jo cik var sveitināties ar tiem jaukajiem čabulīšiem, bumbulīšiem un zaķīšiem. Lai jau tiem ļaunajiem arī tiek un tādēļ jums saku, apēdiet tomātu.
Nesen sērfojot pa latviešu populārāko saitu dļja druzeij točka elvē, iegriezos arī tādā ūberforšā lietā kā galerijas. Man patīk palasīt tos komentārus zem bildēm, jo reizēm tā var uzzināt, kurš ir pārgulējis ar kaimiņu Zintu, kamēr Taņa berza Oļega piebristās kurpes. Bet ne par šo trīsvienību iet runa, bet par to, ko cilvēki saka citiem cilvēkiem. Par tiem liekajiem vārdiem, kas tiek izmesti raksturojot acīmredzamos faktus iekš tiem drugiem un par to arī nākamā rindkopa
Man naturāli kretinē tas, ka sejā bāž acīs redzamas lietas, piemēram sniegainā dienā saka: “Paskat kā sniegpārslas maigi pārklāj nosalušo zemīti un to sasilda!” Nu wadāāfāāāk, kas ļaudis mani uzskata par tik ļoti kontuzētu dauni, ka es pats nevaru konstatēt šo faku. Es saprastu, ja man teiktu:”Šodien gaisā molekulas kustās dīvaini ātri!” To es saprotu un atbalstu, jo man galīgi nerausta šāda veida informācija. Tās molekulas var iesprūst sacītāja anālajā atverē un man būtu vienalga.
Atgriežoties pie druzei elvē… labāk neatgriezīsimies.
Lai Jums riebīgs šis vakars un pretīga nedēļas nogale.

(Arnis Kalviškis)
Vien no jaunākajiem [R.I.P.] biedriem.

Komentē rakstu!