iekš Sākums / 2009. gada 17. februāris

Ak, Tu nerātnuli!

5

Šodien darbā zvanu pa telefonu, lai klientam pateiktu, ka nav pareizs viens kods un burta “N” vietā jābūt burtam “M”. Lai pa telefonu klients nepārprastu gatavojos nosaukt vārdu, kas sākas ar “M”. Pirmais, kas nāk prātā ir apzīmējums “devīgai sievietei”, bet par laimi izspļāvu vārdu “Mamma”. Kā ir ar Jums?

Pārbaudiet savu samaitātības pakāpi.

Ātri domās nosauciet vārdu, kas sākas ar burtu:
1)P
2)D
3)K
4)S

Raksturojums:

a)Ja neviens iedomātais vārds nebija pat ne drusku parupjšs (derīgs apsaukāšanai), tad Jūs esat viens svēts un garlaicīgs balts jēriņš, kurš pa dzīvi blēj tik klusi, ka pat peles pīkstiens liekas kā pērkoņa dārdi. Šķīvim plīstot, nelamājas!

b)Ja vismaz viens vārds bij “sulīgs” – ārēji samērā mierīgs un nosvērts cilvēks. Kaut ko rupju spēj pateikt tikai netīšām un arī tad pamatīgi pats no tā samulst. Šķīvim plīstot, klusi nolamājas un par savu rupjību nosarkst kā biete!

c)Divi parupji vārdi – Jūs esat vidējais standarts. Bieži nelamājieties, bet šad tad pasprūk. Visbiežāk tas notiek pie stūres, kad kāds marsietis savā grabažā jums priekšā nogriež ceļu. Šķīvim plīstot, piesauks velnu un “pankūku”!

d)Trīs vārdi – Jūs mazais neķītrais nerātnuli! Sapņojat par sievieti lateksa kostīmā/vīrieti Supermena reitūzenēs ar pātadziņu, kur Jūs pats tēlotu mazu nogrēkojušos sivēnu/vāverīti. Esat pļāpīgs un ļoti sabiedrisks. Šķīvim plīstot, paņemsiet saplēsīsiet vēl vienu, lai tik varētu sulīgi palamāties.

e)Visi četri vārdi – Jūsu dzīve bez lamuvārdiem nav iedomājama. Jums apkārt staigā vieni P un vienas K un tavam kaimiņam ir baigi lielā D. Šķīvim plīstot, P, D, K, S, piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Kurš no šiem variantiem raksturīgs Tev?

(Jānis Rozenbergs)
Viens no biedrības "Optimistu klubs" radītājiem. Projektu realizētājs. Fotoamatieris.

Diskusijas (5)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

 1. tominjsh19/02, plkst. 21:32

  man sanāca bē variants!!! 1)publiski nevar teikt
  2)duksis (wtf?):D
  3)kaka
  4)silīcijskābe xD

 2. tomy9119/02, plkst. 23:58

  Man, diemžēl, e. Laikām dēļ garīgā un pirmā Jāņa rakstītā rindkopa uzvirzīja uz tādām domām:
  1)Pi****
  2)Di***
  3)Ku**
  4)Sū**

 3. jeyman20/02, plkst. 08:35

  silīcijskābe!? 😀

 4. tipchhhh21/02, plkst. 23:30

  Pe**
  dir**
  ka**
  SUNS

  SUNS tač neskaitās ne ? 😀

 5. tipchhhh21/02, plkst. 23:32

  ev bet ja kaka neskaitās tad jau es esmu pavisam normāls 😀

Komentē rakstu!