iekš Bez tēmas / 2009. gada 28. februāris

HIV ’em All

0

Hello, world!
Ar laiku tomēr es pārvaru savu slinkumu un turpinu attīstīt savu 2. klases vizālās mākslas pojektu HIV SERIES un šajā sakarā ir ieskenēts 3. zīmējums.
Pievēršamies tam no mūsu speciālā korespondenta Kabana puses, jo sekojot līdzi notikumu gaitai, jūs esat ievērojuši viņa noslieci uz žarnalistiku un žurnālistēm.
Un nu pie stāsta:

Kabans pacēla acis un viņam pretī vērās afro hiv glumās un nelīdzenās miesas. Kabanu pārņēma pārņēm nāvīgas šausmas, viņs nemaz neizskatījās pēc ne pēc hivveidīgā un arī nebija līdzīgs nevienam no klātesošajiem eretrocītiem. Ja nu afro čalis atkož, kas Kabans par fruktu. Bet tā bija kabana laimīgā diena, no rīta viņš bija uzkāpis īru elfam, kas joprojām ir pielipis pie viņa zoles, pieredzēja avaigžnu lietu un bija izdīguši Kabana četrllapu āboliņi.

GOD-MAN

GOD-MAN

Lēnām sabiedrojoties ar afro dūda lirisko es, Kaban uzzināja, kur un kad ir ikgadējā geju sanāksme, kuru vada mītiem un leģendām apvītais Dieva sūtnis Herbertamkandarīfs. Ņemot vērā faktu, ka HIV ir problēmas ar garu vārdu atcerēšanos, galvu galva tiek dēvēts par Godman un visi pret viņu izturas ar tādu cieņu un bijību kā bebri pret metāla stabiem.

Kabans nonāca vajadzīgajā vietā un tad viņš ieraudzījo to, ko viņš gribēja ieradzīt – Dieva vīru.

(Arnis Kalviškis)
Vien no jaunākajiem [R.I.P.] biedriem.

Komentē rakstu!