iekš Bez tēmas / 2009. gada 5. aprīlis

Savādākas mūzikas pasāciens – EPP

1
EPP

EPP

Vakar, šī gada 4. aprīlī, virs Ladezera kultūras un izglītības centra bija savilkušies melni mākoņi. Nevis lai taisītos uz lietu, bet gan sveicinātu visus atbraukušos rokotājus. Starp tiem bijām arī mēs: es, cinis un cīnītājs.

Vakars sākās ar to, ka pirmais abloms bija slēgtais veikals. Tātad nebija iespēja iegūt šķidrumu, kas šādos pasācienos tiek patērēs lielos daudzumos. Nekas, izdzīvos ar Lādezera dzidro, kas iegūstams no krāniem. Pērkot biļeti, noskaidroju, ka nemaz neesmu viesu sarakstā, bet prieks par saprotošo pārdevēju, kas tomēr aplīmēja lenti man ap roku.

Tiekot iekšā, nebija skaidrs, kur kas ir. Lai tiktu uz garderobi vai toleti, bija jābrien cauri skatuvei, kur jau posās pirmā grupa “Solaris”. Pēc ilgas gaidīšanas šie beidzot bija saštelējuši visu un sāka spēlēt. Grupai varētu dot nosaukumu “Čučumuiža”, jo nenormāli pavilka uz miegu.

"Katra" bundzinieks - viens no pasākuma vaininiekiem

"Katra" bundzinieks - viens no pasākuma vaininiekiem

"Ambrosia" (cinim pauri var redzēt)

"Ambrosia"

Nākošās grupas (“Arune”, “Katra”) kļuva aizvien smagākas un varēja jau sākt iekustināt savus kaulus. Pie dažām dziesmām pat sanāca mošpits (tiem kas nezin, kas tāds). Beidzot uz skatuves sāka posties “Ambrosia”. Saku “beidzot”, jo cinis bija saslavējis un ne pa velti. Pie pirmie akordiem jau zāles vidū izveidojās mošotāju bars, starp kuriem biju arī es. Sviedri, roku vicināšana, kliedzieni, spērieni, augsti lēcieni, skrējieni, adrenalīns – tas viss saplūda vienā jaukā un miermīlīgā dejā.

Pēc šīs grupas mums vairs nebija manāmas kustību pazīmes – kakls sāp, elkoņi sadauzīti, kājas tāpat, es vēl pa degunu biju atrāvies (šodien ieraudzīju zilumu). Sākās process, ko tautā sauc par lūšanu, jo gaidījām cinim senčus, kas brauca mums pakaļ. Pēc pusstundas bijām jau ceļā uz mājām.

Mosh

Mosh (cinis plosās)

Šodien jūtos vienkārši stīvs un sasists, bet priecīgs par izdevušos pasākumu. Tiešām liels prieks, ka šādi pasākumi notiek tepat Limbažu rajonā. Varētu pat noorganizēt tepat Viļķenē kaut ko līdzīgu “Positivus AB” festam. Būtu mums visādas kūlās grupas.

(Kārlis Rozenbergs)
Esmu Optimistu kluba tehniskais urķis. Brīvo laiku aizpildu ķimerējoties ar mājaslapu veidošanu vai skraidot riņķī ar videokameru. Mans blogs - drinkits.optimisti.lv

Diskusijas (1)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

  1. LyeR06/04, plkst. 09:55

    nu tā. no katra pa latam, lai es varu meitenēm jaunu nopirkt.

Komentē rakstu!