iekš Sākums / 2009. gada 4. jūnijs

Uzvara ZZ čempī un ceļojums uz Heide Park

0

Pagājušajā nedēļas nogalē Rīgā Vērmanes dārza vienīgajā brīvajā vārtu spraugā cēli gozējās Graudžam autobuss, kas nozīmēja tikai vienu – šeit ir viļķenieši (Ripclan.lv ierosina viļķenes ģērbonī likt tieši Graudumam autobusu, jo tas točna ir kā mūsu pagasta simbols). Vērmanes dārzs ļaužu pilns, valda azartisks sacensību gars un Iruks ar Zvīņ Mār pie kārtējā komandu stafetes posma dzenā mūsu pamatenes astotos. Un pamatīgi nodzenāja un labi, ka nodzenāja, jo mūsu skolnieki jauniešu organizācijas “Avantis” un “Zelta Zivtiņas” rīkotajā sportisku aktivitāšu čempionātā “ZZ Čempionāts – Rādi Klasi!” norāva pirmo vietu. Zvēri tādi! Un uzminiet, ko mūsu Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas 8.klase (audz.Māra Zvīne) dabūja balvā? Pierīties ar varen ņammīgu torti un iespēju visai klasei kravāt somas ceļojumam uz lielāko atrakciju parku Eiropā – “Heide Park” Vācijā.

Apsveicam, un gaidām Cinim bračku no ceļojuma atgriežamies kopā ar atrakcijās vinnētu milzu rozā zaķi!

Foto no ZZ Čempionāta finālsacensībām skatāmi http://www.easyget.lv/foto/gallery/1934/
Kā arī Viļķenes pagasta mājaslapā: http://www.vilkene.lv/galerija/index.php?list=58

(Jānis Rozenbergs)
Viens no biedrības "Optimistu klubs" radītājiem. Projektu realizētājs. Fotoamatieris.

Komentē rakstu!