iekš Sākums / 2009. gada 30. jūnijs

Gandrīz lielas lācis krievs.

0

Sen senos laikos un tāl tālā pagātnē, precīzāk pirms vienas dienas divi ripclan aktīvisti atgrizās no postpadomijas zemes – Baltkrievijas.
Bijām tur dejošanas sakarā (festivāla nosaukumu neatceros, bet bija kaut kas par draudzību), bet ne jau par dēļu laušanu es gribu tagad runāt, bet par maniem iespaidiem vispārīgi.
Sāksim ar to, ka nožēloju savu slinkumu 5 gadu garumā un tā arī neesmu iemācījies krievu valodu, kas tur būtu lieti noderējusi. Pēc tam, kad tu nevari normāli komunicēt ar saviem aizrobežas draugiem, pārņem tāda tizla nožēlas sajūta. Tas ir līdzīgi kā tu esi atteicies no kūkas, bet beigās atklājas, ka viņa bija baigi garšīga, bet dabūt vairs nevar. Un es esmu cilvēks, kurš reti atsakās no kūkām, bet gadās. Bet tagad es esmu apņēmības pilns uzlabot savas krievu valodas prasmes un sākšu skatīties krivu laiku Vinniju Pūku, nu pogoģi un citas šāda veida vecklasikas, jo kā kādreiz bērni iemācīties runāt po ruskij? TV – tā jau saka, ka šitais aparāts negatīvi iespaido bērnus.
Labi es gribēju runāt par saviem iespaidiem.
Tā kā es uz savas ādas neesmu izbaudījus CCCP priekus, tos es varēju nevērot šajā ārvalstī, jo padomija smirdēja jau pa gabalu ar visām Iļjiča, Uzvaras un vēl nezinkādām skulptūrām… Tankis ar sarkano zvaigzni arī bija jauks. Bet es jau nesūdzos, jo šņabis tam visam pa virsu bija tik lēts. Pirms braukšanas mani jau brīdināja, ka šamais tur ir pa smieklu naudām, bet tādu stand up comedy cenu ziņā es nebiju… 0,5 pudelē aiziet ~7000 rubļu. Lai jūs nebiedē šis lielas skaitlis, uzrakstīšu kā tas būtu letiņ naudā – aptuveni Ls 1,40. Parādiet man vēl kādu valsti, kur jūs varat piedzerties neiztērējot vairāk par latu.
Par naudām runājot. Kādus sūdus viņi tur ir savārījuši, bet pirmo reizi mūžā es nebiju priecīgs, ka manā makā atrodas nauda. Tā nauda laikam pumpurojās, jo kad tu sapriecājies, ka beidzot vari aizvērt maku, bladāc, atkal jauns tapešu rullis iekšā. Pad pēdējie 40 santīmi man neļāva normāli aizvērt manu mazo maciņu.
Tā kā man ir pieriebies rakstīt, atļauju sarīkot privāto tikšanos ar mani, lai varu izkratīt savu sirdi vairāk.
tad nu viesime za družbu. I’m out.

(Arnis Kalviškis)
Vien no jaunākajiem [R.I.P.] biedriem.

Komentē rakstu!