iekš Bez tēmas / 2009. gada 31. jūlijs

Nedēļas apkopojums

1

Esmu sācis iet autosskolā. Mācības katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 18:00. Maksāšu (nu tētis) par kursiem Ls 60 + Ls 10 par katru braukšanas stundu. Vasarā esmu normāli atradinājies no mācībām, ka tagad, zubrot iekšā visus noteikumus, jau stipri jūtu spiedienu uz galvu, nu baigi nogurst domājot.

Aizvakar biju pie tantes lasīt kolorādo vaboles no kartupeļiem. Salasījām, sadedzinājām. Forši sasmējos par rasisti – vistu. Vista uztaisījusi cālīšus, tante piepirka klāt vēl 4 melnus un vēl pāris baltos. Pielika vistai klāt, bet šī atteicās no melnajiem, knāba un dzina prom. Tagad 4 melnie klīst vieni paši.

92 mūs skatās

92 mūs skatās

Vakar pie tipchaka arī iznāca interesants pasākums. Veikalā nopirkām alus, paņēmu no mājas vebkameru un gājām pie viņa pasēdēt. Pieslēdzām kameru un palaidām netā. Pēc kāda laika, kad jau bija savākti pietiekami daudz skatītāju, sākām spēlēt mēmo šovu, mēs rādām dažādus vārdus, bet šie min. Pašā spēlē aktīvi piedalījās tikai 4 cilvji, bet parējie tikai skatījās (ganjau ārzemju pedofīli vai kas tāds). Beigās pat savācām 92 skatītājus. Ir iznācis mazs ieraksts tikai tur nav viss nofilmēts.

Krūtis :D

Krūtis 😀

Pagaidām vairāk nekas interesants šajās dienās nav noticis, izņemot to, ka vakar biju “Lašos” un redzēju, kā tiek kūpināta gaļa, un izveidojām volejbola laukumu.

(Kārlis Rozenbergs)
Esmu Optimistu kluba tehniskais urķis. Brīvo laiku aizpildu ķimerējoties ar mājaslapu veidošanu vai skraidot riņķī ar videokameru. Mans blogs - drinkits.optimisti.lv

Diskusijas (1)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

  1. tipchhhh31/07, plkst. 12:05

    btw bija 93 bet neuztaisijām skrīnu 😀

Komentē rakstu!