iekš Bez tēmas / 2009. gada 23. novembris

Pirmais ieraksts

0

Kā jau esat pamānījuši arī es esmu ticis pie tiesībām rakstīt blogus. Neilgu laiciņu atpakaļ apmeklēju 2 mēnešus ilgus bārmeņu kursus, sekmīgi pabeidzu un kā apstiprinājumu ieguvu ES atzītu bārmeņu diplomu. Prieks pašam par sasniegto. Iegūta liela apjoma informācija par visa reģiona vīniem, alkoholiskiem dzērieniem, ražošanu un pielietojumu. Tad nu ir tā sanācis, ka esmu nokļuvis pie kārotā kumosa, strādāt par bārmeni- viesmīli.

Bet ne par to ir runa. Sadarbībā ar drinkitu drīz taps raidījums , kurā būs redzams, kā pagatavot interesantus un garšīgus kokteiļus mājas gaumē. Nevajag satraukties ka tagad nāksies pirkt dārgus degvīnus, sīrupus un liķierus. Sīrupu paši varam mājas pagatavot, izmantojot cukuru un ogas, liķierim vajadzēs 1kg ogas, cukuru un nedaudz degvīna. Ne vienmēr ir vajadzīgas sastāvdaļas, kuras redzam veikalu plauktos, reklāmās, bāros, utt. Labs ieguves avots ir omes pagrabs, vajag tik ik pa reizei tajā iemest aci un var atrast ko noderīgu – sīrupiņus, želejas, zaptītes un vēl visādus ķiņķēziņus. Gaidām video pamācību, bet tikmēr piedāvāju video par bārmeni, kurš ienīst klientus.

(
Warning: Use of undefined constant first_name - assumed 'first_name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hcucbbze/public_html/optimisti/wp-content/themes/oklubs/single.php on line 29
Juris
Warning: Use of undefined constant last_name - assumed 'last_name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hcucbbze/public_html/optimisti/wp-content/themes/oklubs/single.php on line 29
Rozenbergs)

Cilvēks, kurš joprojām cenšas apgūt visu, kas saistīts ar bārmeņa profesiju. Esmu beidzis Rīgas Tūrisma un Tirdzniecības skolu, novirziens – Viesnīcu servisa speciālists. Papildus esmu izgājis Bar.lv bārmeņu kursus. Interesē sports, bāra lietas, kokteiļi. Apkalpoju privātās ballītes un banketus. Sniedzu padomus kokteiļu gatavošanā. Atrast mani var uz prāmja "Romantika". Vienā vārdā - "dzirdītājs".

Komentē rakstu!