iekš Bez tēmas / 2010. gada 24. februāris

Erots liek augt bārdai

0

Andželīna un pleiboj zaķis, Foto: www.apollo.lvBonaparta apskaidroti, ar drauga dāvātajiem ielūgumiem, droši devāmies iekšā Ķīpsalas hallē, lai vērotu gada seksīgāko un plikāko pasākumu Erots. Pie ieejas manam 18gadīgajam brālim, protams, ka paprasīja uzrādīt dokumentus, jo nu izskatās jau nu viņš vēl pēc puišeļa. Pēc Erota apmeklējuma, mošk bārda beidzot augs!

Daudz dažādu seksšopu.Mežonīgi falli un citas rotaļlietas. Divas skatuves. Publika raibu raibā – jaunieši, pārīši un vientuļas sievietes, kuras saģērbušās kā uz Bič Pārtiju un vēl pa kādam gejam.

Striptīzs privātā kabīnē par 5 Ls uz 5 min. Apskatei izliktas 4 meitenes. Ar čomiem nolemjam vienu seansu uzsaukt manam bračkam, lai šim tā bārda labāk aug. A šis ņem un visas izbrāķē. Viena par rižu, otra par slāvisku, trešai ar milzīgajiem pupiem jau sen būtu mājās jāaudzina mazbērni un jāada zeķes, bet par to blondo netikām gudri, vai tā arī ir piedāvājumā.

Kopbilde ar kādu kolhoza slaucēju, ar kuras krūtīm vari apsegties – Ls 25. Foto ar japānieti apakšveļā – Ls 4. Kopbilde ar nejauši starp skatītājiem sastapto erotisko festivālu slavenību melnādaino Marku – bez maksas. Brālim tagad ir tāda bilde ar motīvu “Atrodi tumsā nēģeri!”. Marks vispār ir baigs ziķeris, protot uztaisīt špagatu uz diviem krēsliem, vienlaicīgi iepļaukājot dāmas ar savu “mazo” melno draudziņu.

Uz skatuvēm norisinās dažādi erotiski šovi. Uz mazākās no skatuvītēm bija iespējams ļoti tuvu vērot trīs smukas plikas beibes ieziestas ar vazelīnu un viena otru bakstot ar “puļķīšiem”. Uz lielās skatuves pārsvarā notika dažādi sriptīza šovi – muskuļoti veči pārģērbti par policistiem, mūkiem, samurajiem, skotiem utt. lēnām izģērbjas un beigās vēl ļauj kādai pieaicinātajai skatītājai pagramstīties. Tas pats ar sieviešu striptīzu, tik tie pieaicinātie veči no skatītājiem izskatās daudz tramīgāki. Piemēram, viens tāds resns, aiz laimes nosvīdis un pārsiekalojies tēvainis pat neļāva normāli meitenēm uzdejot šim klēpja deju, viņām visu laiku bija jāizvairās un šamais jāsavalda, jo čalis baigi iekarsis ātrām neartikulētām roku kustībām cenšas izčamdīt striperes, kur vien var un cik vien daudz iespējams, turklāt nevis rāmi sēž krēslā, bet pat rāpus lien šīm virsū. Nu dikti sagribējies!

Protams vislielāko skatītāju interesi izraisīja šovi bez skatītāju iejaukšanās. Foršs bija divu ļoti skaistu meiteņu priekšnesums. Meitenes neraksturīgi simpātiskas šāda veida šoviem. Viena blonda kā no pleiboja žurnāla vāka, otra ļoti līdzīga Andželīnai Džollijai. Un tad nu viņas tur viena otru tā smuki izģērba un smuki “papuļķoja”.

(
Warning: Use of undefined constant first_name - assumed 'first_name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hcucbbze/public_html/optimisti/wp-content/themes/oklubs/single.php on line 29
Jānis
Warning: Use of undefined constant last_name - assumed 'last_name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hcucbbze/public_html/optimisti/wp-content/themes/oklubs/single.php on line 29
Rozenbergs)

Viens no biedrības "Optimistu klubs" radītājiem. Projektu realizētājs. Fotoamatieris.

Komentē rakstu!