iekš Kultūra / 2010. gada 29. aprīlis

Muse un Šķēru Māsas Positivus festivālā

0

Positivus 2010Britu grupa Muse ir viena no patlaban aktuālākajām un labākajām koncertgrupām pasaulē. Roķīgi un nevaldāmi!

Amerikāņu apvienība Scissor Sisters ir kaut kas baigi interesants. Krāsaini un koši. Ar saviem spožajiem tērpiem un seksapīlo skanējumu negarlaikos nevienu. Pozitīvs disko, glamroks, fanks un pops. Norauj jumtu!

Vieni no interesantākajiem Positivus festivāla viesmāksliniekiem būs spāņu muzikālais projekts Giulia y Los Tellarini, kas sevī apvieno plašu pasaules mūzikas ainavu – Vidusjūras siltumu un šarmu, latino karstasinību, meksikāņu traģiskumu un džeza eleganci. Kino mīļotāji šo grupu atpazīs pēc Vudija Alena filmas Vicky Cristina Barcelona.

Pārsteigumus sola neprognozējamā islandiešu maksliniece Kira Kira, kas ne tikai sacer dziesmas savos projektos, bet arī komponē mūziku teātra izrādēm, dejām un filmām, kā arī veidojusi video un mūzikas instalācijas visā pasaulē.

Positivus festivālā uzstāsies vairākas Baltijas grupas – Lietuvu pārstāvēs Happyendless, kas 2008.gadā ieguva MTV EMA balvu kā Baltijas labākā grupa, savukārt Igauniju – Svjata Vatra un Popidiot, kas šopavasar ieguva četras Igaunijas mūzikas ierakstu gada balvas, tai skaitā kā Gada mākslinieki.

Šogad festivālā būs vēl vairāk ārzemju mākslinieku nekā iepriekš, īpašu uzsvaru liekot uz jaunajām grupām. Tuvākajā laikā Positivus festivāla programmu papildinās vēl citi mākslinieki.

Resurss: www.positivusfestival.com


(Kārlis Rozenbergs)
Esmu Optimistu kluba tehniskais urķis. Brīvo laiku aizpildu ķimerējoties ar mājaslapu veidošanu vai skraidot riņķī ar videokameru. Mans blogs - drinkits.optimisti.lv

Komentē rakstu!