iekš Sākums, Sports / 2010. gada 3. jūlijs

Pēriens no Puikuliešiem

1

Karstajā pirmdienas vakarā Viļķenes futbola komanda Puikulē Limbažu novada čempionāta spēlē piedzīvoja graujošu zaudējumu ar rezultātu 3:9.

Viļķenieši uz spēli ieradās tikai astoņu vīru sastāvā, kamēr pretiniekiem bija daudz plašākas rezerves.  Atkal vecā kaite, kad sezonas sākumā uz pirmajām spēlēm sanāk pat divi sastāvi, bet turpinājumā knapi var novākties. Vienam kāja sāp, otram pie omes jābrauc, bet trešajam bijusi svinama algas diena. Lai nu kā izturīgākie bija ierindā, lai aizstāvētu Viļķenes godu. Diemžēl jau pats spēles sākums mūsējiem izvērtās katastrofāls, kad jau pirmajā minūtē pēc rupjām aizsargu kļūdām puikulieši guva divus vārtus, 2:0. Mūsējie tā arī no šī nokdauna nespēja atgūties un drīz vien mājinieki panāca 3:0. Laukumā izteikti dominēja Puikules komanda, taču arī Viļķeniešiem pamazām radās vairākas labas iespējas gūt vārtus un vienu no tām pretuzbrukumā realizēja Jānis Rozenbergs, samazinot rezultāta starpību 1:3. Puikule spēlēja skaisti, plaši un nosvērti, labi kontrolējot bumbu, kamēr mūsējie atbildēja ar straujiem pretuzbrukumiem. Mājinieki pirmajā puslaikā guva vēl divus vārtus, bet mūsējie atbildēja ar vieniem vārtiem, kad rupji kļūdījās vārtsargs, nespējot noturēt bumbu rokās un Jānis to raidīja vārtu tīklā. Pēc pirmā puslaika 5:2 puikuliešu labā.

Puslaika pārtraukumā viļķeniešu vārtsargs Raitiņš tik ļoti bija aizskarts par mūsējo mazspēju aizsargāt savus vārtus, ka ar smagu sirdi uzpīpēt devās nostāk no komandas. Otrajā puslaikā viļķenieši sāka darboties arvien organizētāk un mierīgāk un vairs nebija jūtams tik nospiedošs puikuliešu pārsvars. Tomēr spēki arvien vairāk izsīka un sāka atspēlēties “īsais” viļķeniešu soliņš. Raitiņš glāba, cik varēja un vēl vairāk, taču no savu vārtu tīkla, ar smagiem vārdiem uz lūpām, vēl četras reizes bija spiests izņemt bumbu. Viļķenieši spēja atbildēt tikai ar vieniem vārtiem un spēle noslēdzās ar rezultātu 9:3 Puikules labā. Visus vārtus viļķeniešiem jeb hat-trick guva Jānis Rozenbergs.

Mūsējie daudz neskuma, jo apzinās, ka puikuliešu sastāvs ir pirmajai līgai atbilstošs. Gača, kurš strādā Cēsu alū, pēc spēles visiem uzsauca aliņus un viļķenieši ir gatavi 5.jūlijā plkst.20.00 principiālā cīņā Priedēs mēroties spēkiem ar komandu Z.S.CERIŅI/JD AUTO, kurā spēlē vairāki viļķenieši.