iekš Bez tēmas / 2010. gada 12. augusts

Vilkene.lv jauns kažociņš un saturiņš

2

Patreizējais dizains

Pēc aptuveni 2 nedēļu ilgiem pūliņiem beidzot pabeidzu un palaidu tautās jauno Viļķenes pagasta mājaslapu. Mājaslapa griežas uz WordPress dzinēja. Dizains tapa tikai ar trešo piegājienu un pēc vairākiem izdzertiem Faxe aliņiem, kas Elvi bija uz akciju. Protams, viss vēl jēls un, iespējams, vajadzēs vēl pielabot gan dizainu, gan papildināt WordPress ar nepieciešamajiem pluginiem.

Informācijas publicēšana sporta sadaļā tiks uzticēta www.optimisti.lv žurnālistam un rakstu ģenerātoram Jānim, kā arī Viļķenes pagasta sporta metodiķim Ģirtam Rozenbergam. Pārējo informāciju atjaunos un publicēs Mārīte Purmale.

Esat aicināti izteikt viedokli un ieteikumus komentāros, jo ar savu subjektīvo aci diezgan daudz spēju palaist garām.

Vēl došu jums iespēju apskatīt citus dizaina variantus.

Pirmais dizains

Otrais dizains

(Kārlis Rozenbergs)
Esmu Optimistu kluba tehniskais urķis. Brīvo laiku aizpildu ķimerējoties ar mājaslapu veidošanu vai skraidot riņķī ar videokameru. Mans blogs - drinkits.optimisti.lv

Diskusijas (2)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

  1. jeyman12/08, plkst. 08:36

    Neviens ar Jāni par šo jautājumu nav apspriedies. 😀 Un starp citu zem sadaļas “Viļķenes pag.” ir apakšsadaļas, kas ir izceltas jau lielajās sadaļās. Piemēram “Sports”

  2. drinkits12/08, plkst. 12:13

    Nu gribēju apspriesties, bet redz, ka jau ātrāk uzzināji. 😀 Lielā sadaļa “Sports” būs ar mainīgu info, bet zem Viļķenes pagasta ir statiskā lapa.

Komentē rakstu!