iekš Sports / 2011. gada 1. marts

Līderi – Mošura un Čakste (+ papildināts)

0

Galda tenisa tabula

Novusa tabula

Pēc 19. februārī notikušā pagasta novusa un galda tenisa čempionāta 5. posma situācija turnīros ir sekojoša (skatīt tabulas).

Novusā līderis ir Orests Mošura, kurš trijos posmos ir kāpis uz pjedestāla augstākā pakāpiena, un savu tuvāko sekotāju Andi Ērmani apsteidz par 13 punktiem, bet trešajā vietā šobrīd ir Arnis Kalniņš, kurš no Anda atpaliek tikai par 4 punktiem.

Galda tenisā nepārspēts ir Mareks Čakste, kurš visos posmos ir ticis pie augstākā kaluma godalgas, savu tuvāko sekotāju Arni Kalniņu apsteidzot par 20 punktiem. Arnis piedalījies 4 posmos un katru reizi aizraujošās “ķīniešu supertenisistu” cienīgās finālcīņās ir piekāpies Marekam, izcīnot 2.vietas. Trešajā vietā ir Mareks Kauliņš.

Lai arī šobrīd gan novusā, gan tenisā ir pārliecinoši līderi, cīņās par medaļām vēl nekas nav skaidrs, jo no 8 posmiem galarezultātā vērā tiks ņemti katra spēlētāja labākie rezultāti 6 posmos.

Nākošie posmi:

  • VI – 19. martā
  • VII – 23. aprīlī
  • VIII – 21. maijā
(
Warning: Use of undefined constant first_name - assumed 'first_name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hcucbbze/public_html/optimisti/wp-content/themes/oklubs/single.php on line 29
Ģirts
Warning: Use of undefined constant last_name - assumed 'last_name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hcucbbze/public_html/optimisti/wp-content/themes/oklubs/single.php on line 29
Rozenbergs)

Viļķenes sporta metodiķis ,skolotājs, treneris - 3 vienā

Komentē rakstu!