iekš Sākums / 2011. gada 31. maijs

Rūstužiem- jaunu dzīves kvalitāti!

0

Viļķenes pagastā darbību uzsākusi biedrība „Rustets”, kuru dibinājuši Rūstužu  „Avotiņu”, „Strautiņu”  un „Kronīšu” māju iedzīvotāji. Rustets ir Rūstužu senais nosaukums. Biedrību dibināja ar domu, lai sakārtotu apkārtējo vidi, piesaistītu tūristus, lai  veicinātu dzīves  kvalitātes uzlabošanu lauku apvidū dzīvojošajiem Viļķenes pagasta iedzīvotājiem.

2011.gadā biedrība īsteno EZF pasākuma „Teritoriju attīstības stratēģiju īstenošana” projektu „Rūstužiem- jaunu dzīves kvalitāti!”. Pēc projekta īstenošanas tiks sakārtota Rūstužu apkārtne- izgatavotas un uzstādītas jaunas māju norādes, informatīvais stends par kultūrvēsturiskajām vietām, tūrisma objektiem.

Projekta ietvaros biedrība iegādājusies lauku ceļiem piemērotus, kvalitatīvus velosipēdus. Tiek piedāvāts jauns pakalpojums- velosipēdu noma. Ja Jums pašiem nav sava velosipēda, bet gribat doties nelielā izbraukumā, tad biedrība „Rustets” var Jums palīdzēt. Šis pakalpojums pieejams jebkuram interesentam, to piedāvājam arī ģimenēm. Lai velobraucieni jaukā kompānijā kļūst par Jūsu dzīvesveidu! Kas var būt labāks par aktīvo atpūtu dabā!

Par velosipēdu nomu interesēties un rakstīt: dace.taurina76@inbox.lv vai antra_s@inbox.lv

Informāciju sagatavoja Antra Sirmā

(Jānis Rozenbergs)
Viens no biedrības "Optimistu klubs" radītājiem. Projektu realizētājs. Fotoamatieris.

Komentē rakstu!