iekš Sākums / 2011. gada 7. jūlijs

Viļķeniešu projekti atbalstīti

0

4.jūlijā notika Limbažu novada pašvaldības izsludinātā NVO projektu konkursa 2.kārtā iesniegto projektu vērtēšana. Šajā reizē uz atlikušo 1750 Ls finansējumu pretendēja 8 nevalstisko organizāciju ieceres. No tām 3 idejas komisija atbalstījusi pilnā apmērā, bet ierobežotā finansējuma dēļ daļai projektu līdzekļi piešķirti daļēji, viens projekts atbalstu nav guvis. Starp atbalstītajiem projektiem ir arī 3 Viļķenes biedrību sagatavotie.

Atbalstu guvusi Viļķenes pagasta jauniešu biedrība „Optimistu klubs”, kas iecerējusi pilnveidot mājas lapu www.optimisti.lv, kurā var uzzināt par aktuālajiem notikumiem Viļķenes pagastā, kā arī veidot pagasta multimediju arhīvu. Tam nepieciešama jauna foto, video un datortehnika. Projekts jau saņēmis Lauku atbalsta dienesta apstiprinājumu, pašvaldības piešķirtie līdzekļi būs līdzfinansējuma nodrošināšanai.

Atbalstu guvusi arī cita viļķeniešu biedrība „Mantrači”, kura gatavojas saglabāt liecības par senajiem Limbažu novada balles muzikantiem, veidojot videofilmu par muzikantiem un mūzikas ierakstu ar Kanādā dzīvojošā novadnieka Alfa Ūdra izpildītajām dziesmām un ģitāras spēli.

Savukārt biedrība „Rustets” vēlas iedzīvināt Viļķenes pagasta Rūstužu sabiedrisko dzīvi, rīkojot pirmo rūstužnieku saietu, izveidojot Robežakmens taku un fotoizstādē apkopojot vēsturiskās liecības par šo apdzīvoto vietu un cilvēkiem. Šī projekta ideja guvusi daļēju finansiālo atbalstu.

Pašvaldības finansētā projektu konkursa fonds bija 7000 Ls apmērā. Konkursa 1.kārtā iesniegtie projekti kopā tika atbalstīti ar 5250 Ls, 2.kārtā – ar atlikušajiem 1750 Ls.

Resurss: www.limbazi.lv

(Jānis Rozenbergs)
Viens no biedrības "Optimistu klubs" radītājiem. Projektu realizētājs. Fotoamatieris.

Komentē rakstu!