Viļķenieši atspēlējas un uzvar!

9
BK Viļķene

BK Viļķene

Pagājušajā sestdienā Viļķenes sporta hallē norisinājās basketbola spēle starp Viļķenes un Lēdurgas basketbola komandām. Abām komandām šī bija otrā spēle jaunajā sezonā. Lēdurgas komandu trenē leģendārais treneris Jānis Zeltiņš, kurš trenējis arī Latvijas vīriešu basketbola izlasi, līdz ar to mūsējie bija gatavi smagai cīņai.

Spēle iesākās ar abu komandu neprecīziem uzbrukumiem un daudzām kļūdām. Abām komandām punktus gūt nenācās viegli. Pirmo puslaiku komandas noslēdza ar rezultātu 33:25 lēdurdziešu labā. Pēc pārtraukuma iniciatīva pamazām pārgāja viļķeniešu pusē, gūstot vairākus bezatbildes punktus, kas noveda pie neizšķirta – 53:53!

Līdz spēles beigām bija  atlikušas 19 sekundes un bumba mājiniekiem. Pēc ātrām saspēlēm pretinieku aizsardzība tika uzlauzta un pēc lieliskas Raimonda Blaua piespēles pēdējās sekundēs metienu no groza apakšas realizēja Reinis Rozenbergs, izšķirot spēles likteni. Galarezultāts 55:53 viļkeniešu labā! Mūsējiem tā bija 2. uzvara 2 spēlēs!

Viļķenes komanda: R.Rozenbergs 14, Kreišmanis 12, Bogdanovs 10, Bluķis 6, Sirmais 5, Čakste 5, Blaus 2, Ērmanis 1, K. Rozenbergs, Treimanis, Strazds, Eglītis

Nākamo spēli mūsējie aizvadīs Limbažu 3. vidusskolas sporta zālē 3. decembrī plkst. 11.00 pret komandu TZT!

(Reinis Rozenbergs)

Diskusijas (9)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

1. Tante20/11, plkst. 19:57

Apsveicu Vīļķenes komandu ar uzvaru! Malači! 3.decembrī būšu atkal klāt! :))

2. Ingus20/11, plkst. 21:41

Vienkārši ideāla spēle. 😉

3. Antons20/11, plkst. 21:46

Tas bij riktīgs trillers. Sirms var palikt!

4. Fans21/11, plkst. 21:15

Fani dara savu. 😉

5. Eļļa21/11, plkst. 22:30

Kas ir Lēdurga?

6. Gurķis21/11, plkst. 22:35

Kas ir Lēdurga? BK Viļķene – kas tas ir? Cik tad līdzējūtēji daudz – opīši, tantiņas un vecās mammas? Tak iemācieties spēlēt basketbolu vienreiz lašaras…

7. omamma22/11, plkst. 06:59

Gurķim – Ja gurķu līdzjutējos nav, tad lai ir vecāsmammas!

8. Ģirts22/11, plkst. 14:34