iekš Sākums, Sports / 2012. gada 4. aprīlis

Pret “Spartaks” -2!

0

Viļķene

Pagājušo svētdien Viļķenes basketbolisti aizvadīja savu pirmo pusfināla spēli pret  “Spartaks” komandu. Saspringtā  gaisotnē tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 67:69. Taču ar šo vēl nekas nav beidzies, jo priekšā ir 2. pusfināla spēle, kura norisināsies Viļķenes sporta zālē un kurā mūsējiem jāuzvar ar ne mazāk kā 3 punktiem, lai iekļūtu čempionāta finālā!

Svētdienas spēle iesākās ļoti rezultatīvi, ar veiksmīgiem mūsējo uzbrukumiem. Pirmajā ceturtdaļā no 26 viļķeniešu iemestajiem punktiem 15 tika gūti ar tālmetieniem , kas ļāva izvirzīties vadībā – 26:17. Otrajā ceturtdaļā mūsējie turpināja veiksmīgi uzbrukt un neļāva “Spartaks” spēlētājiem pietuvoties tuvāk par 7 punktiem – 39:32.

Otro puslaiku viļķenieši iesāka pagalam neveiksmīgi, pirmajās 5 minūtēs negūstot ne punkta, kas ļāva pretiniekiem pietuvoties līdz 1 punkta pārsvaram. Taču viļķenieši neļāva “Spartaks” spēlētājiem pārņemt vadību un noslēdza ceturtdaļu ar 2 punktu pārsvaru – 50:48. Pēdējā spēles daļā pēc nospēlētām 4 minūtēm “Spartaks” basketbolistiem izdevās panākt izlīdzinājumu(58:58) un izvirzīties vadībā, taču mūsējie neļāva pretiniekiem attālināties vairāk par 3 punktiem. Viļķeniešiem izdevās 1 punktu atgūt un noslēgt spēli ar rezultātu 67:69.

Paldies līdzjutējiem par lielo atbalstu Limbažos, taču Viļķenē tam jābūt vēl pamatīgākam, vēl skaļākam, jo izšķirsies – vai mūsējie tiks finālā!

Viļķenes komanda:  Bogdanovs 15, Kreišmanis 13, R.Rozenbergs 9, J.Rozenbergs 7, Bluķis 7, Blaus 7, Čakste 3, Strazds 3, Ērmanis 2, K.Rozenbergs 1, Eglītis, Treimanis

Otro pusfināla spēli mūsējie aizvadīs 15. aprīlī plkst. 13.00 Viļķenes sporta zālē. Nāc un atbalsti savējos!