iekš Attēlu galerija / 2012. gada 17. decembris

Foto: Uzlabotā Viļķene

38

Viļķenes atjaunošana. Briežu gatvē uzklāts jauns asfalta segums, izveidots gājēju celiņš, izgaismots ceļš uz skolu.

(Kārlis Rozenbergs)
Esmu Optimistu kluba tehniskais urķis. Brīvo laiku aizpildu ķimerējoties ar mājaslapu veidošanu vai skraidot riņķī ar videokameru. Mans blogs - drinkits.optimisti.lv

Diskusijas (38)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

 1. Klačiņa17/12, plkst. 21:39

  Ir jau skaiti un patīkami, bet tad kādēļ bieži vien cilvēki iet nevis pa trotuāru bet gan pa ielu, tad man rodas jautājums vai tiešām viss šis bija vajadzīgs?
  Bieži vien gribas izkāpt no auto un pateikt kādu skarbāku vārdu tiem kuri iet pa ielu…bet tam jau nav jēgas.

  • Ģirts18/12, plkst. 12:19

   Atkārto par refleksiem

 2. nillys17/12, plkst. 23:29

  Nu, ja neesi tajā vienā galā uzkāpis uz trotuārā, tad jau pāri kupenei nebridīsi.

 3. Klačiņa18/12, plkst. 00:40

  Nillys , ja nemaldos dažās vietās ir iztīrīts,bet piekrītu arī tev ka ir jātīra gan ceļi gan trotuārs un pie tā pieejošos celiņus lai uz tā smalkā trotuāra varētu tikt.

  Un runājot par sniega tīrīšanu wtf, kas notiek kāpēc braucot ar mašīnu piemēram aizvakar kad bija saputināts (ap 5 vakarā) man gandrīz nācās iebraukt kokā lai varētu samainīties ar pretīm braucošu auto? Tas ir normāli?Man liekas ka nē… un jā kādēļ tiek piestumts priekšā pagalmiem stumtais sniegs? Vai tiešām ir tik grūti pabraukt atpakaļ un nostumt nost?
  Ja notiks csn sakarā ar neiztīrītajiem ceļiem, kurš par to atbildēs? Droši vien ka neviens, kā jau parasti..autovadītāji būs vainīgi, bet atbildīgās instances, kuras atbild par ceļu uzturēšanu mūsu pagastā būs tie baltie un ne nevainīgie jēriņi… Man rodas jautājums, kāpēc tiek rīkoti visādi konkursi par to kur katrs šogad stumdīs ceļus, ja tas netiek darīts kā pienākas, pieliek kaut kādu cukurgalvu pie traktora stūres un lai tik stumj, bet ietiktu paskatīties kā tiek izstumts.. TOTĀLS MURGS.

  • drinkits18/12, plkst. 01:00

   Man jau gan liekas, ka šogad salīdzinoši operatīvi tiek iztīrīti ceļi Viļķenē, ja atceras, kā iepriekšējos gados bija. Vismaz ceļš uz Limbažiem.

  • nillys18/12, plkst. 07:25

   Tikai nevajag pārprast, ka es domāju, ka viņi nav tīrīti, tīrīti ir labi, tik jautājums, vai vienmēr vecā ieraduma dēļ sanāk iet pa viņu.

  • Ģirts18/12, plkst. 12:23

   Ja todien būtu ar lāpstiņu pastrādājusi, tad zinātu , ka 20 minūtēs saputināja atkal, tāpēc sanāk, ka tīrītājam bija nepārtraukti jākursē šurpu turpu un tā dienas 3, kamēr putināja.Domāsim globāli!!

 4. Klačiņa18/12, plkst. 01:15

  Drinkit tu laikam neesi bijis ilgi vilkene piemeram 6dien vakara ap pus septinjiem Vilkene Skirstinji nebija tiriti vispar. Jo cels bija ta saputinats ka mani radi iestiga un kamer nepiezvanija cela uztureetajiem tikmer sis cela posms un tikai tas mazais gabalinjs kur bija vis lielakie sanesumi tika iztiriits bet Vilkene kaa bija ieputinata ta bija neviens nebija pat pakustejies lai ko daritu lietas laba.Diemzeel tada ir skarba patiesiba.

  • drinkits18/12, plkst. 07:10

   Par darba dienām neesmu, bet 6dien kā reiz nedaudz pēc 19:00 devos uz Limbažiem. Putenis nebija, bet sniegs pirms asā līkuma (uz Šķirstiņiem braucot)bija sapūsts uz ceļa, ka varēja izbraukt tikai pa iebrauktajām sliedēm. Jēga tīrīt tajā vakarā nebija, jo spēcīgais vējš īsā laikā to ceļu atkal aizpūstu ciet. No rīta pirms sešiem, kad brāzmas bija rimušās, ceļš no Limbažiem bija notīrīts.

   Atceries, Klačiņ, ka Viļķene tomēr ir lauki, un, ja pat pilsētās ar tīrīšanu netiek galā, tad ko mums vēl daudz brēkāt.

  • Ģirts18/12, plkst. 12:28

   Laukos vajag lāpstiņu bagāžniekā, labas riepas un sanāk- arī mašīnu ļoti labu.Kā teica Kārlis Īle- mūsu galvenais instruments ir galva.

 5. Klačiņa18/12, plkst. 12:30

  Nē nu ok par refleksiem.Bet ja reiz tas trotuars ir tad lietojiet vinju…it seviski tagad kad snuegs uz ielas ir ta ka knapi masinas var izmainities un ja veel kada vai kads iet pa ielu un pat nepakaunas veel nepaiet malaa tad ko man darit? Kaapt araa un atgadinat par refleksiem.Nu man jau liekas ka lielakai dala vecos lauzu sie refleksi ir ieruuseejusi un nav jegas te cepties par to ka cilveki nespeej uzkaapt uz ta trotuara…kad vinju taija visi bija priecigi ka nebus jaiet pa ielu..bet kas notiek tagad?

  • Ģirts18/12, plkst. 20:48

   Trotuārs ir “divjoslu”, tādēļ, ja Ašais grib paspēt uz veikalu pēdējā brīdī, bet divas Klačiņas dodas pa celiņu uz koncertu,tad gribi vai nē, bet jālec uz ielas!

 6. Klačiņa18/12, plkst. 12:34

  Girt kurs ir teicis ka neesmu rakusies no sii sniega sevi lauka un netikai sevi…nu piedod atvaino bet vai tas ir smuki piestumt pagalmam prieksaa tadu valni kas ir liidz celim? Nju vispar labas repas ir un neteiktu ka masina no taam sliktaakajam….takaa risinaajums kaads…..Zvanit Dzenim..jeega nekada…

  • Big T18/12, plkst. 20:42

   Ja gribi lai tev pagalm priekšu tīra tad maksā. Tu laikam nezini cik dīzelis maksā un cik tērētu ja pie katra ceļgala apstātos un iztīrītu.!!!!

 7. Homērs18/12, plkst. 13:04

  Ģirt, kas, tavuprāt, ir laba mašīna? Pēc kādiem standartiem viņa mērās? Cenā, riteņu piedziņā, markā, smagumā vai varbūt komplektācijā?

  • drinkits18/12, plkst. 18:59

   Nu priekšpiedziņa vai visi četri šajā laikā laikam būs labāka izvēle par būmerīšiem. 😀

 8. security18/12, plkst. 15:43

  Hmm sīkumainie cilveki, Tas kurš ir atbildīgs par ceļu tīrību, tad viņš arī ceļu tīra, beidzat gausties, paņemiet šķipeli rokās un norociet tos 3×1 metru valnīti, ko šis piedzīnis priekšā. Aizdomājies ” Klačiņ ” par tiem kas dzīvo savā mājā, kas atrodas kkur mežiņā, vai bik attālāk no pagasta ceļiem, par ko pagasts nav atbildīgs, ka pašiem vien atliek ņemt sniega lāpstu un tīrīt izbraucamo ceļu pāris km garumā. Tāpēc neraudi un sāc darboties, nevis gvelnēt pie datora un gudri spriest. 🙂

  Sīkumaini jūs ļautiņi esat, mošk vēl pa garumu un platumu iesākam runāt. 😀 😀 😀

  • durisjobelis20/12, plkst. 10:03

   nu jaaa,visi māk gudri spriest.tie kas dzīvo daudzdzīvokļu mājās nemaz nezina kā ir, ka tev jātīra sastumtais sniegs no ceļgala,lai tu varētu izbraukt.100% atbalstu klačiņu,jo šogad pagasta tīrītājs reāli haltūrē.jauku dienu

  • privātmāja20/12, plkst. 11:17

   Dzīvoju privātmājā. Kad šķūrē galveno ceļu, protams, aizšķūrē ciet manu iebraucamo ceļu, bet man tas nesagādā nekādu problēmu to čupu notīrīt. Loģiski, ka lielceļa tīrītājam nav jāapstājas un jāčakarējas, lai neaizstumtu ciet manu ceļu. Ja tā būtu, tad mums lielceļus neviens nespētu normāli iztīrīt. Varam tak viens otram palīdzēt. Tiešām mēs reizēm sūkstamies par daudz un gribam, lai mums ir sliņķu dzīve,kad viss tiek izdarīts mūsu vietā.

  • durisjobelis20/12, plkst. 11:37

   neiet runa par to kurš ir slinks,bet par to ka, gudrajiem spriedelētājiem tas nav jādara.bet pamācīt mēs visi mākam otru,a paši gudri d…š

  • drinkits20/12, plkst. 14:45

   durim: a kā tu zini, ka “gudrajiem spriedelētājiem” tas nav jādara?

  • durisjobelis20/12, plkst. 15:30

   nu ja būtu jādara tad nemācītu citus.priekā

 9. indulgiencs18/12, plkst. 16:50

  Sak ko grib bet tajā putenī pat Nils Rīg nespēj iztīrit… a jūs izlepuš viļķenieš grib,lai jums ceļš tajā putenī galīg tīrs. Tak domā a galv, tai dabs stihijai tak nav reāl turēt pretī. Es pagalm tīrij ik pēc pār stund,lai varēt ar auto izbraukt,bet mait tak sasnig ka nelabais un man bruk klāt…vajg džip

 10. omamma18/12, plkst. 16:59

  Novērtēsim to, kas mums ir – labi, ka nav kā Ukrainā, kur autiņi stāv ieputināti.
  Novērtēsim arī to cilvēku darbu, kuri jau no agra rīta to celiņu tīra ar lāpstu!
  Sniegs pie mums vēl nav tas sliktākais bubulis.

 11. omamma18/12, plkst. 17:00

  Indulciencs pareiz teic!

 12. Klačiņa19/12, plkst. 08:28

  Big T nestasti cik kas maksa..labi zinu. Pagasta cels ir jaiztiira bez papildus maksas vai ne taa? Un nav jaatgaadina lai izstumj, jo tas IR PAGASTA CELS!Katru gadu tiek nostumts normali..nevis atsaaj tadu valni ka pat dzips knapi tiek pari..
  Un Girt nu tur nu es Jums nevaru paliidzeet ka briezos dzivo tadas klačinas kuras neieveero divjoslu trotuaaru,

 13. Evii19/12, plkst. 12:19

  Ir cilvēki, kuriem nekad nekas nav labi. Lai nu kā, bet ar katru gadu tomēr uzlabojumi jūtami, visās jomās. Beidzam vienreiz čīkstēt un nopelt citus, esam pozitīvi un domājam par attīstību un izaugsmi, nevis meklējam adatas siena kaudzē. Ir taču cilvēki, kuriem pat nav tik cik mums…
  Mūsu senči laikam pasmaidītu, par mūsu “ārkārtīgajām” problēmām, jo viņi taču izdzīvoja arī bez tehnoloģiskajiem brīnumiem u.t.t. jo nebaidījās paņemt rokās lāpstu :))un pacelt to slinko p…
  Veiksmi un veselību visiem.

 14. viss kārtībā19/12, plkst. 16:31

  Man gan šķiet, ka tas gājēju celiņš ir viena ritīgi labā lieta un ar ceļu tīrīšanu viss ir kārtībā! Biju pat pamatīgi pārsteigta, kad kādā svētdienas rītā pēc pamatīgā puteņa celiņš jau bija kārtīgi notīrīt. un pulkstenis pat nebija 7.00!

 15. viss kārtībā19/12, plkst. 16:32

  Un “Klačiņa” – beidz vienreiz gausties par visu!

 16. Klačiņa19/12, plkst. 17:32

  “Viss kārtībā” nu ja tev viss kārtībā priecājies, bet Tu jau nebūsi tā kas man norādīt par ko gausties un par ko nē. Saku kā ir un ko redzu!
  Tā kā Jūs varat man pārmest un teikt lai beidzu gausties, bet es palieku pie sevis teiktā un rakstītā.

  • viss kārtībā19/12, plkst. 21:01

   šķiet, ka jāieceļ tevi par pagasta priekšēdētāju un tad redzēsim kā ar visu tiksi galā un kā visam sadalīsi naudu

  • Rahuneks.19/12, plkst. 23:46

   Klaču par pagastveceni! Kas par? 😀

  • drinkits20/12, plkst. 07:05

   Kaspars pazudis.

 17. Ģirts20/12, plkst. 12:40

  Dīvaini- nauda un lēmēji Limbažos , bet lamājam savējos?

 18. indulgiencs20/12, plkst. 17:20

  vajg tik rakt moš uzrok ko lab

 19. Klačiņa21/12, plkst. 10:08

  Durisjobelis pilnigi tev piekritu…tie kas dzivo daudzstvu majas nesaprot to kaa tas ir ka katru dienu nu vismaz tas dienas kad snieg ir jatira.Jo ja to pietiekami atri neizdara tad jau ir sasalis un tad ir vel trģiskak notirit..Tatad tas ir jadara regulari..es domaju ka jebkurs butu skrobigs ka vel jatira tas ko traktors ir aiz sevis atstajis.. Ģirt.. bet stumj ceļus taču savējie.vai ne tā!

  • zloba21/12, plkst. 11:42

   vajag iedot Klačiņai izbraukt ar traktoru, lai pamēģina visu sašķūrēt tā, ka visiem labi un nevienam nav kur piesieties. vispār optimisti.lv varēja pabraukt ar videokameru līdzi tīrītājam un parādīt viņa darbu. Lai tīrītājs pastāsta, kas un kā, tad varbūt mēs kļūsim iecietīgāki

  • Ģirts21/12, plkst. 16:29

   Savējie stumj?!? Vai tad ne ar degvielu uz priekšu tiek? Vai Tu to gādā?

Komentē rakstu!