iekš Sports / 2013. gada 17. marts

Basketbolistiem sezona noslēgusies

0

Viļķenes basketbola komandaSvētdien Viļķenes sporta hallē norisinājās basketbola spēle starp Viļķenes un Liepupes basketbola komandām. Trīspunktniekiem bagātā spēlē mūsējie svinēja vieglu uzvaru ar rezultātu 87:47! Mūsējiem izdevās realizēt 15 tālmetienus. Viļķenes basketbolisti ar 6 uzvarām 13 spēlēs izcīnīja 7. vietu paliekot uzreiz aiz izslēgšanas spēļu zonas!

Viļķenes komanda: J.Rozenbergs 14, Blaus 11, R.Rozenbergs 10, Ērmanis 10, Kreišmanis 9, Eglītis 9, Sirmais 8, Treimanis 7, Čakste 5, K.Rozenbergs 4, Kukuts

Savukārt 24. februārī mūsējie savā laukumā uzņēma “Salacgrīvas vsk./Kopturis A-2” basketbolistus. Viļķeniešiem pēc neveiksmīgā spēles sākuma, 2.puslaikā izdevās atspēlēt 20 punktu deficītu, taču nepietika spēka, lai izvirzītos vadībā. Piedzīvots zaudējums ar rezultātu 56:62! Jāpiebilst, ka mūsējie uz spēli ieradās vien 7 vīru sastāvā! Otrās ceturtdaļas sākumā pēc neveiksmīgas sadursmes ar pretinieku spēlētāju spēli turpināt vairs nevarēja Reinis Rozenbergs, bet mača ceturtās ceturtdaļas sākumā ar 5 personiskajām piezīmēm laukumu pameta Matīss Ērmanis. Komandā debitēja Aleksis Freibergs, kurš noslēdza spēli ar precīzu trīspunktu metienu.

Viļķenes komanda: J.Rozenbergs 21, Treimanis 12, Ērmanis 9, Kukuts 5, R.Rozenbergs 3, Čakste 3, Freibergs 3

Paldies visiem Viļķenes komandas līdzjutējiem un komandas sponsoriem – Viļķenes pagasta padomei,  SP grupai un z/s “Marta un Matīss”! Paldies!