iekš Attēlu galerija, Sākums, Sports / 2013. gada 21. maijs

Viļķenieši skrien Nordea Rīgas maratonā (+Foto)

1

19. maijā Rīgā norisinājās gada lielākais skriešanas pasākums Nordea Rīgas maratons, kas pulcēja vairāk kā 22 tūkstošus dalībnieku. Starp tiem bija arī vairāki viļķenieši.

Visagrāk uz starta izgāja maratonisti (42 km) un pusmaratonisti (21 km). Divi mūsējie- Vizbulīte Ozola un Jānis Rozenbergs– pārbaudīja savas spējas pusmaratonā, kurā piedalījās vairāk kā 2 700 dalībnieku. Vizbulīte ar rezultātu 1:58:04 savā grupā ierindojās 133.vietā, bet Jānis ar rezultātu 1:40:40- 248.vietā.

Nedaudz vēlāk starts tika dots 10 km skrējējiem (vairāk kā 4 tūkstoši dalībnieku), starp kuriem bija arī Reinis Rozenbergs. Lielais karstums darīja savu un Reinis distancē vairākkārt mocījās ar krampjiem kājās, taču distanci izdevās pieveikt gana ātri, uzrādot rezultātu 00:52:46 un savā grupā ierindojoties 523.vietā.

Tautas klasē 5 km distancē starp vairāk kā 10 tūkstošiem dalībnieku skrēja viļķenietes māsas Digna (33 minūtes) un Alīna Kalniņas (37 minūtes) un limbažniece Optimistu kluba pārstāve Liene Jansone (45 minūtes). Meitenēm labākus rezultātus uzrādīt patraucēja lielā skrejēju burzma, kuras dēļ distances sākuma daļā bija kavēšanās.

Skriet ir veselīgi un forši, tāpēc turpinām trenēties, lai rudenī mērotos spēkiem Viļķenes rudens skrējienā!

Optimisti.lv rīcībā nav informācijas par vēl citiem viļķeniešiem, kuri būtu piedalījušies šajā skriešanas pasākumā, tāpēc, ja esam kādu piemirsuši, lūdzu ierakstiet šī dalībnieka vārdu uzvārdu un pieveikto distanci šī raksta komentārā un mēs papildināsim rakstu.

(Kārlis Rozenbergs)
Esmu Optimistu kluba tehniskais urķis. Brīvo laiku aizpildu ķimerējoties ar mājaslapu veidošanu vai skraidot riņķī ar videokameru. Mans blogs - drinkits.optimisti.lv

Diskusijas (1)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

  1. Matīss22/05, plkst. 10:03

    Arī Digna Kalniņa skrēja 5km distanci! 🙂

Komentē rakstu!