iekš Sākums, Sports / 2018. gada 20. janvāris

Viļķenieši uzvar Pālē

2

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas 6. un 7. klašu skolēni  ar 5. klases pārstāvja palīdzību veiksmīgi cīnījās 3 novadu pamatskolu basketbola turnīrā Pālē. Meitenes uzvarēja gan Ainažu,gan Pāles vienības, savukārt zēni pārliecinoši pieveica Lādezeru un Pāli, bet sīvi spēkojās ar Ainažu komandu – 13:6. Tādējādi, uzvarot visās spēlēs, mūsu komandas izcīnīja pirmās vietas.

Mūsu vienībās spēlēja Markuss Zvīnis, Ilgvars Kalniņš, Markuss Mareks Miķelsons, MarkussSutkēvičs, Matīss Cinis, Reinis Melderis, Roberts Kauliņš, Katrīna Šņore, Laura MelisaKraujiņa, Sāra Ozoliņa, Anna Annija Grinšpe, Dita Taimiņa, Agija Zeiļuka, Evija Mieze un Dace Taimiņa.

Paldies arī Viļķenes tiesnešiem laukumā Markusam Zvīnim un Ilvaram Kalniņam, kā arī sekretārēm Ievai Klusai un Līgai Daunarovičai.

Nākošais basketbola turnīrs 4.-5. un 8.- 9. klašu komandām 6. februārī Limbažos.

(Ģirts Rozenbergs)
Viļķenes sporta metodiķis ,skolotājs, treneris - 3 vienā

Diskusijas (2)Palasi, ko citi domā par šo rakstu!

  1. nillys22/01, plkst. 20:58

    Man šķiet, ka no tās atjaunotās klēts 26 tūkstošiem būtu bijis derīgi jauniem krekliem saprojektēt. Liekas, ka es arī šajos skrēju.

  2. Ģirts25/01, plkst. 07:38

    Nespīd pat 300 eiro 3x pa 10 formām. Varbūt, ka 12 būs. pārējie tāpat lietos zilos. Nevajag uzvarēt- nebūs jāliek bildes!

Komentē rakstu!